į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru  |  PL  |  de 
Mūsų katės

Veislyne gyvena penkios katės – CH Gracija Amelija*PL, CH Adoria Nectario*LT, GICH La Reina Regal Splendor, GICH Mirabela Regal Splendor ir Dafnė Thai Pride.

 

 

CH Gracie Amelia*PL

Blue point (THA a)

g. 2015 10 15

 

Gracija, pirmoji mūsų katytė, atvyko iš Lenkijos. Iškart prigijo naujuose namuose, susibičiuliavo su Nektarijum. Labai draugiška, guvi, žvitri, gyvas sidabras. Visų žaidimų organizatorė, mėgsta dominuoti. Protinga, neapsakomai sumani! Likusi viena namuose, nenuobodžiauja, susiranda užsiėmimą, bet kartu sugeba neperžengti ribų ir neprikrėsti eibių. Laikosi arti žmogaus, viską stebi, viskuo domisi, bet mylavimų ir niurkymų privengia – tai gana nepriklausoma, savarankiška katė. Vis dėlto kartais panūsta užsiropšti šeimininkams ant sprando, prisiglausti ir nusnausti. Gracė nemėgta parodų, per jas labai jaudinasi, nors... be reikalo. Mat visus ten užburia savo fantastiškomis akimis.

 

 

 

 

 

CH Adoria Nectario*LT

seal point (THA n)

g. 2017 02 26

 

Pati meiliausia veislyno katė, charakteriu labai panaši į savo tėtį, Nektarijų. Nepataisoma murkalė - pradeda murkti, vos pastebėjusi žmogaus žvilgsnį. Turi savo metodą išsiprašyti paimama ant rankų: stovi ant trijų kojyčių, užpakalinę ištiesusi "kregždute", murkia ir laukia... Nesišalina sveitimų žmonių, iškart pozityviai priima jai nepažįstamas kates. Savo nepakartojamą charakterį perduoda ir savo vaikams.

 

 

 

 

GICH La Reina Regal Splendor

Chocolate pont (THA b)

g. 2016 02 08

 

Bendraujanti, atvira, drąsi. Žmogus jai viskas, kitų kačių gali ir nebūti. Visur sekioja, nori kartu valgyti, miegoti, stebi šeimininko veido išraišką ir „šneka“, tyliai taria savo garsažodžius, kurių moka stebėtinai daug. Atokvėpio valandėlę parodo visą savo švelnumą – susirango ant krūtinės kuo arčiau veido, trinasi nosiuku, murkia kaip traktoriukas. La Reina – šou klasės ir šou temperamento katytė, labai mėgsta parodas. 

 

 

 

 

 

GICH Mirabella Regal Splendor

Lilac point (THA c)

g. 2016 04 13

 

Mirabella šnekutė, bet ne triukšminga. Gerai žino savo vardą – vos jį ištarus, tuoj atsiliepia. Lengvai prisitaiko svetimoj aplinkoj, greitai užmezga pažintį ir su gyvūnais, ir su žmonėmis. Nors yra lilac-point, šviesiausios spalvos, kokia įmanoma šioje veislėje, turi įspūdingas tamsiai mėlynas akis. Liekna, grakšti, nepaprastai ilga uodega. Pasakiško grožio – kaip tik tai ir reiškia iš prancūzų kalbos išverstas jos vardas Mirabella.

 

 

 

 

Daphne Thai Pride

Blue tabby point (THA a 21)

g. 2018 07 23

 

Dafnė - nauja katytė mūsų veislyne, kurią dar tik pradedame pažinti, bet jau negalime ja atsidžiaugti. Meili, žaisminga, protinga, tyliai šnekanti būtybė. Nepaprastai gražių, taisyklingų proporcijų ir nuostabių spalvų princesė.