į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru  |  PL  |  de 
Pigiau

     - Nenoriu suaugusio! Noriu mažiuko!

 

Taip mąstantys ir teisūs, ir ne. Viena vertus, noras užsiauginti kačiuką nuo mažens suprantamas. Kita vertus, kategoriškas nenoras priimti vyresnio amžiaus gyvūną į savo šeimą dažnai būna pagrįstas neteisingais įsivaizdavimais ir mitais.

 

1. Ar pripras?

 

Vyresni katinėliai prisitaiko lygiai taip pat, kaip ir 4 mėnesių kačiukai. 4 mėnesių kačiukui, atvykusiam į naujus namus irgi reikia prisitaikyti, nes jis jau būna pripratęs prie mūsų namų. Adaptacijos procesas gali trukti kelias dienas ar savaitę, kai katinėlis uostinės, tyrinės naują aplinką. 

 

2. Ar katinas nesižymės teritorijos?

 

Teritorijos žymėjimasis - tai "meilės laiškai" katytėms, kurios galbūt užklys į katino valdas. Kastruoti katinai nesižymi teritorijos, nes nebejaučia poreikio flirtuoti su patelėmis.

 

3. Gal jis (ji) kuom nors blogas, kad parduoda?

 

Visi veisimui palikti gyvūnai yra geriausi iš geriausiųjų. Tačiau mes neveisiame kačių visą jų gyvenimą. Darbas veislyne - didelis krūvis jų organizmui. 2-3 metai, ir katės išleidžiamos į užtarnautą poilsį, kad būtų lepinamos ir mylimos šeimose. Jas pakeičia kitos, įsigytos iš užsienio veislynų arba gimusios savajame. Taip veislynas visą laiką išlieka jaunas, tobulėjantis, išveisiantis gyvūnus, kurie vis labiau atitinka veislės standartą.


Pirkti vyresnį katiną ar katytę patartina, nes:


1. Jis gerokai pigesnis.
2. Jis visko išmokytas ir išauklėtas, t. y. socializuotas.
3. Jis jau buvo atrinktas iš vados kaip geriausias ir pasiliktas veisimui žmonių, kurie šį bei tą supranta apie šią veislę. Vadinasi, tai tikrai puikus gyvūnas. 

 

 

Jeigu įprastinė veislyno kaina už kačiuką jums nepatinka, o įsigyti tajų katinėlį norėtųsi, šiame skyrelyje kartais rasite pasiūlymų. Pigiau parduodami veislyne atitarnavę ir į poilsį išleidžiami 1-4 metų gyvūnai. 

 

 

2,5 metų katinas Aristo.

 

Ramus, meilus ir protingas.

Niekada nebuvo veistas, kastruotas vaikystėje.

Teritorijos nesižymi.