į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru  |  PL  |  de 
Pigiau

 

     - Nenoriu suaugusio! Noriu mažiuko!

 

Taip mąstantys ir teisūs, ir ne. Viena vertus, noras užsiauginti kačiuką nuo mažens suprantamas. Kita vertus, kategoriškas nenoras priimti vyresnio amžiaus gyvūną į savo šeimą dažnai būna pagrįstas neteisingais įsivaizdavimais ir mitais.

 

1. Ar pripras?

 

Vyresni katinėliai prisitaiko lygiai taip pat, kaip ir 3 mėnesių kačiukai. 3 mėnesių kačiukui, atvykusiam į naujus namus irgi reikia prisitaikyti, nes jis jau būna pripratęs prie mūsų namų. Adaptacijos procesas gali trukti kelias dienas ar savaitę, kai katinėlis uostinės, tyrinės naują aplinką. 

 

2. Ar katinas nesižymės teritorijos?

 

Teritorijos žymėjimasis - tai "meilės laiškai" katytėms, kurios galbūt užklys į katino valdas. Kastruoti katinai nesižymi teritorijos, nes nebejaučia poreikio flirtuoti su patelėmis.

 

3. Gal jis (ji) kuom nors blogas, kad parduoda?

 

Visi veislyne likę gyvūnai yra geriausi iš geriausiųjų. Tačiau mes neveisiame kačių visą jų gyvenimą. Darbas veislyne - didelis krūvis jų organizmui. 2-5 metai, ir katės išleidžiamos į užtarnautą poilsį, kad būtų lepinamos ir mylimos šeimose. Jas pakeičia kitos, įsigytos iš užsienio veislynų arba gimusios savajame. Taip veislynas visą laiką išlieka jaunas, tobulėjantis, išveisiantis gyvūnus, kurie vis labiau atitinka veislės standartą.

 

Veislynas parduoda įvairaus amžiaus kates - ne tik mažus kačiukus. Ir veislyne likusios katės nebūtinai turi būti veisiamos visą savo gyvenimą ir net apskritai nebūtinai turi būti veisiamos. Tai neturėtų nieko stebinti. Savo sprendimų parduoti ar neparduoti, veisti ar neveisti, kiek laiko veisti, o jeigu neveisti, tai kiek laiko laikyti pas save kastratą, - viso šito mes nekomentuojam. 

 

Savo brangiausius gyvūnus galime patikėti tik tiems žmonėms, kurių akyse matome visišką pasitikėjimą mumis ir didžiulį norą turėti Thai katę ar katiną!


Pirkti vyresnį katiną ar katytę patartina, nes:


1. Jis gerokai pigesnis nei mažas kačiukas.
2. Jis visko išmokytas ir išauklėtas, t. y. socializuotas.
3. Jis jau buvo atrinktas iš vados kaip geriausias ir pasiliktas veisimui arba namų džiaugsmui žmonių, kurie šį bei tą supranta apie šią veislę. Vadinasi, tai tikrai puikus gyvūnas. 

 

 

Jeigu įprastinė veislyno kaina už kačiuką jums nepatinka, o įsigyti tajų katinėlį norėtųsi, šiame skyrelyje kartais rasite pasiūlymų. Pigiau parduodami veislyne atitarnavę ir į poilsį išleidžiami 2-5 metų gyvūnai. 

 

Vyresnio katinėlio kaina nepriklauso nuo jo amžiaus. 2 metų katinas gali būti parduodamas pigiau nei 5 metų. 5 metų katė gali būti parduodama brangiau nei 3 mėnesių katytė. Parduodamo gyvūno amžius nėra nei jo privalumas, nei trūkumas. Taigi renkantis vyresnį katinėlį, patartina vadovautis ne vien tuo faktu, kiek jam mėnesių ar metų (katinas nėra maisto produktas, kuriam pasibaigia galiojimas!), o verčiau pasitarti su veisėju ir sužinoti to katinėlio savybes.

 

 

 

 

Šiandien, gruodžio 10 d.,

 

naujų namų ieško:

 

 

3 metų blue point katė 

 

Katė tituluota - Grand Inter Champion. Parduodama su kilmės dokumentu, galiojančiais skiepais, titulų diplomais, pirkimo sutartimi, čipuota, sterilizuota.

 

 

 

 

5 metų lilac point katė 

 

Katė tituluota - Grand Inter Champion. Parduodama su kilmės dokumentu, galiojančiais skiepais, titulų diplomais, pirkimo sutartimi, čipuota, sterilizuota.