į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru  |  PL  |  de 
Atmintinė pirkėjui

Ką reikia daryti, kad vieną dieną jūsų namuose apsigyventų mielas Thai katinėlis ar katytė?

 

1. Visų pirma, apsilankyti mūsų tinklapyje, perskaityt VISKĄ, kas parašyta, susipažinti su veisle, rasti atsakymus į visus čia aptartus klausimus. Užsukti į mūsų Facebook puslapį (nectario.lt), sužinoti, kuo veislynas gyvena šiandien, pasiskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie iš mūsų įsigytus kačiukus.

 

2. Stipriai užsinorėti tokio kačiuko. Įsitikinti, kad tas noras nepraeina. Įsitikinti, kad norite būtent Thai veislės kačiuko - ne kokios nors kitos veislės ir ne mišrūno. Įsitikinti, kad turėsite pakankamai pinigų kačiukui įsigyti ir jį aprūpinti visais jam reikalingais daiktais, kad turėsite pakankamai laiko kačiukui auginti ir geras sąlygas jį laikyti.

 

3. Pasitarti šeimoje ir įsitikinti, ar visi šeimos nariai nori Thai kačiuko.

 

4. Kad kačiukas atsirastų jūsų namuose, reikia ne tik norėti, bet norėti PIRKTI. Visi kilmingi gyvūnai (įvairių veislių katės ir šunys) kainuoja kelis šimtus eurų. Jeigu tokia kaina jums regis per didelė, reikėtų kreiptis į prieglaudą. Ten paskiepytas, čipuotas ir kastruotas kates-mišrūnes dalija dykai.

 

Maloniai prašome skurstančius, vargstančius, prasiskolinusius, stokojančius, vos suduriančius galą su galu, bedarbius ir benamius nesikreipti į veislyną. Mūsų sukurtos (išveistos) katės skirtos žmonėms, kurie turi tvirtą finansinį pagrindą ir gali pasirūpinti ne tik savimi, bet ir įsigytu kilmingu gyvūnu - pirkti kokybišką maistą pagal veislyno rekomendacijas, aprūpinti reikalingu inventorium, esant reikalui, visada suteikti profesionalią veterinarinę pagalbą. 

 

Interesantams, linkusiems

 

a) dejuoti, kad "brangu",

b) pykti, kad kaina yra tokia, kokia yra,

c) derėtis,

d) nustatinėti mums kainos ribą,

e) ir kitais būdais sureikšminti kainą,

 

siūlome kreiptis šiais adresais:

 

www.penktakoja.lt (Kaune)

www.katinosvajone.lt (Kaune)

www.gga.lt (Gyvūnų globėjų asociacija, Kaune ir Alytuje)

www.nuaras.lt

www.lesė.lt (Vilniaus r.)

Klaipėdos regiono gyvūnų klobos namai

Alytaus regiono gyvūnų globos namai

 

Jūs labai reikalingi beglobiams ir nieko nekainuojantiems gyvūnams!

 

5. Apsispręsti, kokios spalvos ir lyties Thai kačiuko norite.

 

6. Apsilankyti mūsų tinklapio skyrelyje "Parduodami kačiukai". Jeigu pageidaujate vyresnio ir pigesnio katinėlio, apsilankyti skyrelyje "Pigiau". Šiuose skyreliuose išstatyti laisvi kačiukai ir katinai.

 

7. TIK TADA (po to, kai pasiskaitėte, pasitarėte šeimoje, nusprendėte, kokio kačiuko norite, ir subrandinote norą pirkti) susisiekti su mumis ir užsirašyti į eilę Thai kačiukui įsigyti (jeigu tuo metu eilė yra). Užsirašymas į eilę nieko nekainuoja ir neįpareigoja pirkti. Priėjus jūsų eilei, bus pasiūlytas kačiukas ar keli kačiukai pasirinkimui. Jeigu tuo metu kačiuko jau nebenorėsite, galėsite atsisakyti. Jeigu eilės nėra, jums iš karto bus pasiūlytas kačiukas ar keli kačiukai pasirinkimui arba patys galėsite pasirinkti iš laisvų kačiukų skyrelyje "Parduodami kačiukai".

 

8. Kai sulaukiate pasiūlymo ir jį priimate, reikia rezervuotis kačiuką, įmokant avansą. Jeigu po kurio laiko apsigalvojate ir nusprendžiate kačiuko nepirkti, rezervacinė įmoka negrąžinama. Tačiau, jeigu nuspręstumėte įsigyti kačiuką kada nors vėliau - kad ir po kelerių metų, rezervacinė įmoka jums būtų užskaityta.

 

9. Jeigu auginant rezervuotą kačiuką išryškėja jo sveikatos sutrikimai, veislynas pasilieka teisę atšaukti rezervaciją ir neparduoti nesveiko kačiuko. Tokiu atveju galimos dvi išeitys, pagal pirkėjo pageidavimą: grąžinama rezervacinė įmoka arba pasiūlomas kitas pirkėjo lūkesčius atitinkantis kačiukas.

 

10. Turėti kantrybės palaukti, kol kačiukas bus užaugintas iki 3 mėnesių ir galės iškeliauti į naujus namus. Per tą laiką kačiukas gauna kilmės dokumentą, yra sučipuojamas, paskiepijamas ir kastruojamas/sterilizuojama. MŪSŲ KAČIUKAI PARDUODAMI SU VISAIS DOKUMENTAIS!

 

11. Užsirezervavusiems kačiuką, suprantama, norisi gauti nuotraukų, kad galėtų stebėti, kaip jis auga. Nuotraukas atsiunčiame, tačiau ne pagal kiekvieno individualų pageidavimą ir ne kasdien. Per visą rezervacijos laikotarpį atliekamos trys vados fotosesijos. Intervalai tarp fotosesijų išdėstomi tolygiai, ir pirkėjas iš anksto, jau rezervuodamas kačiuką, yra informuojamas, kada gaus savo kačiuko nuotraukas. Pirmoji fotosesija kačiukui surengiama, kai jam sukanka mėnuo.

 

12. Tie, kurie nori išsirinkti kačiuką ne iš nuotraukų, o gyvai, gali tai padaryti tada, kai kačiukams sukanka 12 savaičių amžiaus - tuomet, kai jie jau yra paskiepyti, čipuoti ir pasirengę iškeliauti į naujus namus. Jeigu kačiukui dar nėra 12 savaičių amžiaus ir jis dar nepasirengęs iškeliauti, interesantų, norinčių gyvai pamatyti kačiuką ar kačiuko tėvus, nepriimame. Kačiukų tėvus galima pamatyti nuotraukose, parodose arba gyvai kačiuko atsiėmimo iš veislyno metu.

 

13. Kol jūsų rezervuotas kačiukas auginamas, gausite iš veislyno visą reikalingą informaciją apie jo maitinimą bei priežiūrą. Taigi turėsite laiko susipirkti naujajam šeimos nariui reikalingus daiktus.

 

14. LAIKU atsiimti kačiuką iš veislyno. Kačiuko atsiėmimo laikas nurodomas iš anksto, rezervuojantis kačiuką. Jeigu neatsiimate per tris dienas, skaičiuojamas viešbučio mokestis - 5 eurai už dieną. "Viešbutyje" kačiukas gali gyventi mėnesį. Neatsiėmus po mėnesio kačiukas parduodamas kitiems žmonėms, o rezervacijos įmoka negrąžinama.

 

15. Sutartu laiku atvažiuoti į veislyną parsivežti savo kačiuko. Kačiukas keliauja automobiliu specialioje dėžėje, skirtoje transportuoti gyvūnus. Tokią dėžę galima įsigyti gyvūnų prekių parduotuvėse. Jeigu neturite galimybės atvykti į veislyną patys, už atskirą mokestį kačiuką galime atvežti mes.

 

16. Kačiuko atsiėmimas iš veislyno - tai trumpa, 10-15 min. susitelkimo reikalaujanti procedūra: jūs pasirašote ant dokumentų ir susimokate likusią sumą už kačiuką. Geriausia, kad šios procedūros metu maži vaikai nedalyvautų. 

 

17. Pagrindiniai reikmenys, kuriuos reikia įgyti kačiukui: draskyklė, atviras tualetas, kraikas, transportavimo dėžė, keli indeliai maistui ir vandeniui, sausas ir šlapias maistas (pagal veislyno rekomendaciją). Parsivežant kačiuką šaltuoju metų laiku, patartina turėti pleduką arba specialų užvalkalą, transportavimo dėžei pridengti.

 

18. Mes nesuteikiame galimybės kačiuką "pasimatuoti", t. y. nusipirkti, parsivežti namo, o po kurio laiko, jeigu kažkas nepatiko, grąžinti, atgaunat už jį sumokėtus pinigus. Kačiukas - ne drabužis ir ne daiktas, kurį būtų galima stumdyti pirmyn atgal. Jis - gyva būtybė, kurią dera priimti ir mylėti besąlygiškai, kaip savo šeimos narį. Vis dėlto, nesvarbu, kad ir kiek laiko būtų praėję po kačiuko nusipirkimo - kelios dienos ar keleri metai - kačiuką galima grąžinti į veislyną, neatgaunat už jį sumokėtų pinigų. Po tokio pirkėjo poelgio mūsų lauktų nemenkas rūpestis ir darbas - surasti katinėliui naujus, tinkamus namus. 

 

Ko nereikia daryti...

 

1. Neskambinkite į veislyną, jeigu jūsų nedomina mūsų kačiukai, bet jums tiesiog nuobodu ir norite su kažkuo pasikalbėti. 

 

2. Nesikrepkite į mūsų veislyną, jeigu norite įsigyti katinėlį veisimui. Visi mūsų kačiukai Lietuvos ribose parduodami tik namams. Savo patinėlių kergimui nenuomojame. Kaip įsteigti Thai kačių veislyną, nekonsultuojame.

 

3. Neskambinkite į veislyną anksčiau kaip  8 val. ryto ir vėliau kaip 22 val. vakaro.

 

4. Nesiteiraukite, ar mūsų katės "siamo" (šiuo klausimu yra pakankamai informacijos tinklapyje).

 

5. Neuždavinėkite klausimų, į kuriuos jau atsakyta tinklapyje, skyrelyje "Klausimai-atsakymai". Nesiteiraukite: "Ar dar turite...?" Mūsų tinklapis veikiantis ir nuolat atnaujinamas, visa informacija jame aktuali. Vos tik kačiukas rezervuojamas, jo nuotrauka išimama iš tinklapio ir skelbimų portalų. Jeigu kačiukas vis dar reklamuojamas, vadinasi, jį turime. 

 

6. Nepasakokite ilgų istorijų apie savo anksčiau turėtus katinus. Tai neturi nieko bendra su mūsų katėmis, mums tai visiškai neįdomu ir mes neturime laiko išklausinėti tas istorijas! 

 

7. Nesikreipkite į veislyną kupini abejonių, nežinodami, ko norite, ne nuotaikoj ar neigiamai nusiteikę. Klausimai, kurie prasideda "Ar NE..." (Ar NEsišeria, Ar NEliūdės, kai būsiu darbe, Ar NElipa užuolaidomis, Ar NEsirgs, Ar NEpabėgs, Ar NEsidrasko, Ar NEpridergs ir t. t.), rodo, jog NEsate pasirengę įsigyti naują šeimos narį ir jums dar NE laikas kreiptis į veislyną. Pirkėjo pozicija turi būti visiškai POZITYVI, jis turi degti troškimu įsigyti Thai kačiuką, būti tikras, kad jį mylės ir priims su džiaugsmu.

 

8. Nesiūlyti savo kainos. Kačiukų kainas nustatome mes.

 

9. Atvykę pas mus į namus, nefotografuokite mūsų namų interjero ir nefilmuokite jums atnešamo kačiuko. Jeigu nekantraujate ir norite būtinai nusifotografuoti savo kačiuką dar mūsų namuose, jums bus pasiūlytas fonas, ant kurio galėsite nusifotografuoti.

 

10. Nerašinėkite mums SMS žinučių. Bendravimas vyksta telefonu, el. paštu arba Facebook Messengeriu.

 

11. Nevykite į veislyną, jeigu neplanuojate pirkti arba rezervuotis kačiuko, o tenorite papramogauti, pamatyti Thai kates ir pažaisti su jomis. Veislynas - ne zoologijos sodas, į kurį nusipirkus bilietą, galima ateiti ir praleisti laisvalaikį. Veislynas - tai mūsų namai!  Gerbkite mūsų laiką ir privatumą. Tie, kurie neketina įsigyti tajų kačiuko, pamatyti mūsų kates gyvai gali parodose - informacija apie parodas, kuriose dalyvausim, skelbiama tinklapio skyrelyje "Naujienos".

Į savo namus priimame ne žiūrovus, o apsisprendusius pirkėjus!