į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru  |  PL  |  de 
Atmintinė pirkėjui

Ką reikia daryti, kad vieną dieną jūsų namuose apsigyventų mielas Thai katinėlis ar katytė?

 

1. Visų pirma, apsilankyti mūsų tinklapyje, perskaityt VISKĄ, kas parašyta, susipažinti su veisle, rasti atsakymus į visus čia aptartus klausimus. Užsukti į mūsų Facebook puslapį (nectario.lt), sužinoti, kuo veislynas gyvena šiandien, pasiskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie iš mūsų įsigytus kačiukus.

 

2. Stipriai užsinorėti tokio kačiuko. Įsitikinti, kad tas noras nepraeina. Įsitikinti, kad norite būtent Thai veislės kačiuko - ne kokios nors kitos veislės ir ne mišrūno. Įsitikinti, kad turėsite pakankamai pinigų kačiukui įsigyti ir jį aprūpinti visais jam reikalingais daiktais, kad turėsite pakankamai laiko kačiukui auginti ir geras sąlygas jį laikyti.

 

3. Pasitarti šeimoje ir įsitikinti, ar visi šeimos nariai nori Thai kačiuko.

 

4. Kad kačiukas atsirastų jūsų namuose, reikia ne tik norėti, bet norėti PIRKTI. Visi kilmingi gyvūnai (įvairių veislių katės ir šunys) kainuoja kelis šimtus eurų. Jeigu tokia kaina jums regis per didelė, reikėtų kreiptis ne į veislyną, o į prieglaudą. Ten paskiepytas, čipuotas ir kastruotas kates-mišrūnes dalija dykai. 

 

5. Apsispręsti, kokios spalvos ir lyties Thai kačiuko norite.

 

6. TIK TADA (po to, kai pasiskaitėte, pasitarėte šeimoje ir subrandinote norą pirkti) susisiekti su mumis ir užsirašyti į eilę Thai kačiukui įsigyti. Užsirašymas į eilę nieko nekainuoja ir neįpareigoja pirkti. Priėjui jūsų eilei, jums bus pasiūlytas kačiukas ar keli kačiukai pasirinkimui. Jeigu tuo metu kačiuko jau nebenorėsite, galėsite atsisakyti. Tačiau antrą kartą į eilę kada nors vėliau jau nebebūsite įtraukti. Taigi užsirašant į eilę reikalingas tam tikras apsisprendimas.

 

7. Kai sulaukiate pasiūlymo ir jį priimate, reikia rezervuotis kačiuką, įmokant avansą. Jeigu po kurio laiko apsigalvojate ir nusprendžiate kačiuko nepirkti, rezervacinė įmoka negrąžinama. Tačiau, jeigu nuspręstumėte įsigyti kačiuką kada nors vėliau - kad ir po kelerių metų, rezervacinė įmoka jums būtų užskaityta.

 

8. Turėti kantrybės palaukti, kol kačiukas bus užaugintas iki 3 mėnesių ir galės iškeliauti į naujus namus. Per tą laiką kačiukas gauna kilmės dokumentą, yra sučipuojamas, paskiepijamas ir kastruojamas/sterilizuojama. MŪSŲ KAČIUKAI PARDUODAMI SU VISAIS DOKUMENTAIS!

 

9. Užsirezervavusiems kačiuką, suprantama, norisi gauti nuotraukų, kad galėtų stebėti, kaip jis auga. Nuotraukas atsiunčiame, tačiau ne pagal kiekvieno individualų pageidavimą ir ne kasdien. Per visą rezervacijos laikotarpį atliekamos trys vados fotosesijos. Intervalai tarp fotosesijų išdėstomi tolygiai, ir pirkėjas iš anksto, jau rezervuodamas kačiuką, yra informuojamas, kada gaus savo kačiuko nuotraukas. Pirmoji fotosesija kačiukui surengiama, kai jam sukanka mėnuo.

 

10. Apsilankyti veislyne ir pamatyti savo kačiuką per jo auginimo laikotarpį galima tik vieną kartą - jums patogiu ir jūsų pasirinktu laiku.

 

11. Tie, kurie nori išsirinkti kačiuką ne iš nuotraukų, o gyvai, gali tai padaryti tik tada, kai kačiukams sukanka 1,5 mėnesio.

 

12. Kol jūsų rezervuotas kačiukas auginamas, jūs gausite iš veislyno visą reikalingą informaciją apie jo maitinimą bei priežiūrą. Taigi turėsite laiko susipirkti naujajam šeimos nariui reikalingus daiktus.

 

13. LAIKU atsiimti kačiuką iš veislyno. Kačiuko atsiėmimo laikas nurodomas iš anksto, rezervuojantis kačiuką. Jeigu neatsiimate per tris dienas, skaičiuojamas viešbučio mokestis - 5 eurai už dieną. "Viešbutyje" kačiukas gali gyventi mėnesį. Neatsiėmus po mėnesio kačiukas parduodamas kitiems žmonėms, o rezervacijos įmoka negrąžinama.

 

14. Sutartu laiku atvažiuoti į veislyną parsivežti savo kačiuko. Kačiukas keliauja automobiliu specialioje dėžėje, skirtoje transportuoti gyvūnus. Tokią dėžę galima įsigyti gyvūnų prekių parduotuvėse. Jeigu neturite galimybės atvykti į veislyną patys, už atskirą mokestį kačiuką galime atvežti mes.

 

15. Kačiuko atsiėmimas iš veislyno - tai trumpa, 10-15 min. susitelkimo reikalaujanti procedūra: jūs pasirašote ant dokumentų ir susimokate likusią sumą už kačiuką. Geriausia, kad šios procedūros metu maži vaikai nedalyvautų. Taigi užeidami pas mus į namus pasiimti jums užauginto kačiuko, savo vaikų prašom nesivesti.

 

16. Pagrindiniai reikmenys, kuriuos reikia įgyti kačiukui: draskyklė, atviras tualetas, kraikas, transportavimo dėžė, keli indeliai maistui ir vandeniui, sausas ir šlapias maistas (pagal veislyno rekomendaciją). Parsivežant kačiuką šaltuoju metų laiku, patartina turėti pleduką arba specialų užvalkalą, transportavimo dėžei pridengti.

 

Ko nereikia daryti...

 

1. Neskambinkite į veislyną, jeigu jūsų nedomina mūsų kačiukai, bet jums tiesiog nuobodu ir norite su kažkuo pasikalbėti. 

 

2. Nesikrepkite į mūsų veislyną, jeigu norite įsigyti katinėlį veisimui. Visi mūsų kačiukai Lietuvos ribose parduodami tik namams. Savo patinėlių kergimui nenuomojame. Kaip įsteigti Thai kačių veislyną, nekonsultuojame.

 

3. Neskambinkite į veislyną anksčiau kaip  8 val. ryto ir vėliau kaip 22 val. vakaro.

 

4. Nesiteiraukite, ar mūsų katės "siamo" (šiuo klausimu yra pakankamai informacijos tinklapyje).

 

5. Neuždavinėkite klausimų, į kuriuos jau atsakyta tinklapyje, skyrelyje "Klausimai-atsakymai".

 

6. Nepasakokite ilgų istorijų apie savo anksčiau turėtus katinus. Tai neturi nieko bendra su mūsų katėmis, mums tai visiškai neįdomu ir mes neturime laiko išklausinėti tas istorijas! 

 

7. Nesikreipkite į veislyną kupini abejonių, nežinodami, ko norite, ne nuotaikoj ar neigiamai nusiteikę. Klausimai, kurie prasideda "Ar NE..." (Ar NEsišeria, Ar NEliūdės, kai būsiu darbe, Ar NElipa užuolaidomis, Ar NEsirgs, Ar NEpabėgs, Ar NEsidrasko, Ar NEpridergs ir t. t.), rodo, jog NEsate pasirengę įsigyti naują šeimos narį ir jums dar NE laikas kreiptis į veislyną. Pirkėjo pozicija turi būti visiškai POZITYVI, jis turi degti troškimu įsigyti Thai kačiuką, būti tikras, kad jį mylės ir priims su džiaugsmu.

 

8. Užsirezervavę kačiuką, nesiteiraukite kas 3 dienos, kaip jis gyvena. Neprašykite kas 3 dienos atsiųsti kačiuko nuotraukų. Su telefonu, greitosiomis, bet kur ir bet kaip mes nefotografuojame. Kačiukams per jų auginimo laikotarpį yra surengiamos trys fotosesijos, ir tam darbui skiriama visa diena.

 

9. Nedejuokite, kad jums baisiai sunku išlaukti. Turėkite kantrybės.

 

10. Atvykę pas mus į namus aplankyti rezervuoto kačiuko, nefotografuokite mūsų namų interjero. Jums bus pasiūlytas fonas, ant kurio galėsite nusifotografuoti savo kačiuką.

 

11. Nerašinėkite mums SMS žinučių. Bendravimas vyksta telefonu, el. paštu arba Facebook Messengeriu.

 

12. Nevykite į veislyną, jeigu neketinate pirkti arba rezervuotis kačiuko, o tenorite pamatyti Thai kates. Veislynas - ne zoologijos sodas, į kurį nusipirkus bilietą, galima ateiti ir praleisti laisvalaikį. Veislynas - tai mūsų namai!  Gerbkite mūsų laiką ir privatumą. Pagalvoti, pasvajoti, abejoti, dvejoti, pasitarti su artimaisiais galite ir savo namuose. Išsirinkti kačiuką galima iš nuotraukų, o pamatyti mūsų kates gyvai galite parodose. Į savo namus priimame ne žiūrovus, o apsisprendusius pirkėjus!

 

13. Kačiuko atsiėmimas iš veislyno, be abejo, džiugi akimirka. Gal todėl atsiimti kačiuko beveik visada pas mus užeina ne tik pirkėjas (o tai būtų itin pageidautina), bet suguža visa jo šeimyna, deja, sukelianti daug erzaties ir triukšmo. Jeigu tėvai pageidauja atsivesti pas mus į namus savo vaikus, turėtų jiems iš anksto paaiškinti, kaip elgtis: neklykauti išvydus kates (labai dažnai būna), nevaikyti jų (būna), nelipti mūsų svetainėje su batais ant sofos (būna), nesivolioti ant grindų (būna), nesėsti prie pianino ir nedaužyti rankomis instrumento (būna). O geriausia būtų, jeigu protingi suaugę pirkėjai audringas savo vaikų emocijas atlaikytų savo pačių namuose.