į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru  |  PL  |  de 
Atmintinė pirkėjui

Ką reikia daryti, kad vieną dieną jūsų namuose apsigyventų mielas Thai katinėlis ar katytė?

 

1. Visų pirma, apsilankyti mūsų tinklapyje, perskaityt VISKĄ, kas parašyta, susipažinti su veisle, rasti atsakymus į visus čia aptartus klausimus. Užsukti į mūsų Facebook puslapį (nectario.lt), sužinoti, kuo veislynas gyvena šiandien, pasiskaityti komentarus ir žmonių atsiliepimus apie iš mūsų įsigytus kačiukus.

 

2. Stipriai užsinorėti tokio kačiuko. Įsitikinti, kad tas noras nepraeina. Įsitikinti, kad norite būtent Thai Wichien Maat veislės kačiuko - ne kokios nors kitos veislės ir ne mišrūno. Įsitikinti, kad turėsite pakankamai pinigų kačiukui įsigyti ir jį aprūpinti visais jam reikalingais daiktais, kad turėsite pakankamai laiko kačiukui auginti ir geras sąlygas jį laikyti.

 

3. Pasitarti šeimoje ir įsitikinti, ar visi šeimos nariai nori Thai kačiuko.

 

4. Jeigu numanote, kad kažkuris iš jūsų šeimos narių turi alergiją gyvūnams (šunims ir katėms), būtinai pasitikrinkite pas gydytojus. Į veislyną kreipkitės tik tuo atveju, jeigu medikai patvirtins, kad nė vienas jūsų šeimos narys nėra alergiškas gyvūnams. T.y. PIRMIAU įsitikinkite, kad nesate alergiški gyvūnams, PO TO krepkitės į veislyną su ketinimu įsigyti kačiuką. 

 

5. Kad kačiukas atsirastų jūsų namuose, reikia ne tik norėti, bet norėti PIRKTI. Visi kilmingi gyvūnai (įvairių veislių katės ir šunys) kainuoja kelis šimtus eurų. Jeigu tokia kaina jums regis per didelė, reikėtų kreiptis į prieglaudą. Ten paskiepytas, čipuotas ir kastruotas kates-mišrūnes dalija dykai.

 

Maloniai prašome skurstančius, vargstančius, prasiskolinusius, stokojančius, vos suduriančius galą su galu, bedarbius ir benamius nesikreipti į veislyną. Mūsų sukurtos (išveistos) katės skirtos žmonėms, kurie turi tvirtą finansinį pagrindą ir gali pasirūpinti ne tik savimi, bet ir įsigytu kilmingu gyvūnu - pirkti kokybišką maistą pagal veislyno rekomendacijas, aprūpinti reikalingu inventorium, esant reikalui, visada suteikti profesionalią veterinarinę pagalbą. 

 

Interesantams, linkusiems

 

a) dejuoti, kad "brangu",

b) pykti, kad kaina yra tokia, kokia yra,

c) derėtis,

d) nustatinėti mums kainos ribą,

e) ir kitais būdais sureikšminti kainą,

 

siūlome kreiptis šiais adresais:

 

www.penktakoja.lt (Kaune)

www.katinosvajone.lt (Kaune)

www.gga.lt (Gyvūnų globėjų asociacija, Kaune ir Alytuje)

www.nuaras.lt

www.lesė.lt (Vilniaus r.)

Klaipėdos regiono gyvūnų klobos namai

Alytaus regiono gyvūnų globos namai

 

Jūs labai reikalingi beglobiams ir nieko nekainuojantiems gyvūnams!

 

6. Apsispręsti, kokios spalvos ir lyties Thai kačiuko norite ir pasirinkti iš to, kas yra gimę, o ne iš to, ko nėra. Veislynas suteikia galimybę pasirinkti iš esamų kačiukų, o ne užsisakyti nesamą, atstumiant tuos, kurie jau yra gimę ir siūlomi rezervacijai.

     Visgi ypatingai susižavėjusiems kokia nors viena vienintele spalva galime padaryti išimtį. Tačiau šioje vietoje norime atkreipti dėmesį, kad

          1) Kuo kategoriškesnis bus jūsų noras įsigyti tik tokios, o ne kitokios, spalvos ir tik tokios, o ne kitokios, lyties kačiuką, tuo ilgiau teks laukti. Laukti kantriai, neįkyrint mums tokio tipo klausimais ir dūsavimais, kaip – "Kada bus?", "Gal jau?", "Kiek dar reikės laukti?", "Vaikai zirzia..." ir pan.

          2) Mes niekada nesiimame prognozuoti, kada gims vienos ar kitos spalvos kačiukas, o numatyti lyties tuo labiau neįmanoma. Todėl ir konkretaus išsvajotosios spalvos ir lyties kačiuko įsigijimo laiko prižadėti pirkėjams negalime.

          3) Jeigu yra eilė, užsisakiusieji tam tikros spalvos ir lyties kačiuką neįgyja jokios pirmenybės prieš tuos, kurie laukia bet kokio kačiuko. Iš to išplaukia, kad, jeigu pagaliau gims jūsų užsisakytos spalvos ir lyties kačiukas, bet prieš jus eilėje bus kitas žmogus (ar keli žmonės), tas kačiukas atiteks kitiems, ir jūsų laukimo laikas dar labiau pailgės.

 

7. Apsilankyti mūsų tinklapio skyrelyje "Parduodami kačiukai". Jeigu skyrelyje "Parduodami kačiukai" laisvų kačiukų nėra, o jūs jau esate priėmę sprendimą įsigyti Thai kačiuką, rekomenduojame nurodytais kontaktais kreiptis į veislyną ir susižinoti, kada gims vada ir kokia yra eilė norinčiųjų įsigyti.

 

8. TIK TADA (po to, kai pasiskaitėte, pasitarėte šeimoje, nusprendėte, kokio kačiuko norite, kai pasitikrinote pas gydytojus dėl alergijos, ir subrandinote norą pirkti) susisiekti su mumis ir užsirašyti į eilę Thai kačiukui įsigyti (jeigu tuo metu eilė yra). Užsirašymas į eilę nieko nekainuoja ir neįpareigoja pirkti. Priėjus jūsų eilei, bus pasiūlytas kačiukas ar keli kačiukai pasirinkimui. Jeigu tuo metu kačiuko jau nebenorėsite, galėsite atsisakyti. Jeigu eilės nėra, jums iš karto bus pasiūlytas kačiukas ar keli kačiukai pasirinkimui arba patys galėsite pasirinkti iš laisvų kačiukų skyrelyje "Parduodami kačiukai".

 

9. Kai gaunate pasiūlymą, veislynas laukia jūsų atsakymo vieną parą.

     Jeigu per tą laiką nieko nepranešate veislynui apie savo ketinimą įsigyti ar neįsigyti siūlomą kačiuką, kačiukas siūlomas kitiems laukiantiems eilėje.

     Jeigu pasiūlymą laiku priimate, reikia rezervuotis kačiuką, įmokant avansą.

     Jeigu po kurio laiko apsigalvojate ir nusprendžiate kačiuko nepirkti, rezervacinė įmoka negrąžinama.

     Tačiau, jeigu nuspręstumėte įsigyti kačiuką kada nors vėliau - kad ir po kelerių metų, rezervacinė įmoka jums būtų užskaityta.

 

10. Išsirinkti kačiuką galima tik iš nuotraukų. Kol kačiukai neskiepyti, lankytojų tuo labiau nepriimame. Jeigu žmogus nepasitiki mūsų nuotraukomis, vadinasi, laiko mus melagiais. Kaip galime su tokiu asmeniu bendrauti kačiuko įsigijimo klausimu ir jam patikėti savo gyvūną? Mes nepraktikuojame kačiuko "išsirinkimo gyvai", motyvuojant tuo, kad kažkuris iš jų meilesnis. Pamatę svetimus žmones, mažyliai patiria stresą ir bėga pas savo mamą, o ne puola atėjūnams į glėbį. Mūsų nuotraukos pilnai atspindi kačiukų išvaizdą, o mūsų kačiukai visi yra gero būdo ir meilūs. Per kelias akimirkas, užgriuvus svetimiems žmonėms su savo klykaujančiais vaikais, jie neatsiskleidžia. Jiems reikia apsiprasti, adaptuotis naujoje aplinkoje. Dėl to veržimasis į mūsų namus išsirinkti "gyvai" neturi jokio pagrindo.

 

11. Jeigu auginant rezervuotą kačiuką išryškėja jo sveikatos sutrikimai, veislynas pasilieka teisę atšaukti rezervaciją ir neparduoti nesveiko kačiuko. 

 

12. Turėti kantrybės palaukti, kol kačiukas bus užaugintas iki 12 savaičių ir galės iškeliauti į naujus namus. Per tą laiką kačiukas gauna kilmės dokumentą, yra sučipuojamas, paskiepijamas ir kastruojamas/sterilizuojama. MŪSŲ KAČIUKAI PARDUODAMI SU VISAIS DOKUMENTAIS!

 

13. Užsirezervavusiems kačiuką, suprantama, norisi gauti nuotraukų, kad galėtų stebėti, kaip jis auga. Nuotraukas atsiunčiame, tačiau ne pagal kiekvieno individualų pageidavimą ir ne kasdien. Per visą rezervacijos laikotarpį atliekamos trys vados fotosesijos. Intervalai tarp fotosesijų išdėstomi tolygiai, ir pirkėjas iš anksto, jau rezervuodamas kačiuką, yra informuojamas, kada gaus savo kačiuko nuotraukas. Pirmoji fotosesija kačiukui surengiama, kai jam sukanka mėnuo.

 

14. Užsirezervavusiems kačiuką, suprantama, norisi žinoti, kaip jis gyvena. Kad išvengtume nuolatinio klausinėjimo "Kaip gyvena mano...?", "Kaip auga mano...?", pateikiame bendrą atsakymą, tinkantį visiems veislyne auginamiems kačiukams:

 

Jūsų kačiukas / -ė gyvena su savo mama, broliais, seserimis. Kiekviena vada (taigi ir toji, kurioje auga jūsų kačiukas) turi atskirą kambarį, įrengtą ir pritaikytą specialiai katėms. Jame - šildomos grindys, žaisliukai, kelios draskyklės, maisto indeliai ir kačių tualetai. Kambarys yra nuolat plaunamas, tvarkomas ir vėdinamas. Keliskart per dieną kuopiami kačių tualetai. Kačiukai dukart per dieną, ryte ir vakare, gauna šviežią maistą - mėsytę, kiekvieną dieną pakeičiamas jų geriamasis vanduo, įpilama šviežių traškučių. Kačiukai turi galimybę pažįsti savo mamytę - tiek, kiek jiems to norisi, arba kiek leidžiasi mamytė. Vadą dažnai lankome, pažaidžiame su mažyliais, glostome juos, imame ant rankų. Jeigu auginant vadą, išryškėja kažkurio kačiuko ypatingas elgsenos, raidos ar sveikatos sutrikimas, apie tai informuojame būsimąjį šeimininką ir kačiuko likimas sprendžiamas kartu (galime kačiuką pakeisti kitu arba grąžinti rezervacinę įmoką). Jeigu kačiuko auginimo laikotarpiu nieko nepranešame, vadinasi, jūsų kačiukas gyvena ir auga GERAI.

 

15. Užsirezervavusiems kačiuką, suprantama, norisi žinoti, koks jo būdas. Kad išvengtume nuolatinio klausinėjimo "Kokio charakterio mano...?", pateikiame bendrą atsakymą, tinkantį visiems veislyne auginamiems kačiukams:

 

VISI Thai kačiukai, gimę pas mus, yra gero charakterio. Tai reiškia, kad:

* jie yra meilūs, mėgsta būti glostomi ir švelniai kalbinami;

* sekioja paskui savo žmogų ir ateina prie jo pasiglaustyti, užsilipa ant kelių;

* mėgsta miegoti su savo šeimininku;

* laukia šeimininko grįžtant iš darbo, pasiilgsta jo;

* yra žaismingi, tuoj pat priima šeimininko parodytą dėmesį, įsitraukia į pasiūlytą žaidimą;

* labai mėgsta "šlapią" maistą, mėsytę.

 

Kačiukų charakterio subtilybės išryškėja vėlesniame amžiuje, katinėliui subrendus, nuo 1 metų. Taigi naujieji šeimininkai turi progą geriau pažinti savo augintinius, nei juos pažįstame mes, kol jie gyvena pas mus dar mažučiai – 1, 2 ar 3 mėnesių.

 

16. Kol jūsų rezervuotas kačiukas auginamas, gausite iš veislyno visą reikalingą informaciją apie jam reikalingus daiktus, jo maitinimą bei priežiūrą. Taigi turėsite laiko susipirkti naujajam šeimos nariui kraitelį. SVARBU: Pirkdami daiktus, o ypač maistą ir kraiką kačiukui, laikykitės veislyno rekomendacijų, ne pardavėjų. Tik veisėjas žino, kaip maitinti ir auginti jo sukurtą kačiuką. O gyvūnų prekių pardavėjai žino, kokias prekes jiems reikia įsiūlyti pirkėjams. Nepasiduokite azartui pirkti viską iš eilės, kas yra rinkoje, o paskui tyrinėti, kaip visa tai priims kačiukas. Jei klausiate mūsų, ką daryti, o darote ką norite, mes jūsų nekonsultuojame ir už pasekmes kačiuko sveikatai bei elgesiui neatsakome.

 

17. Jeigu rezervacijos metu išryškėja pirkėjo nervingumas, grubumas, noras kontroliuoti, kabinėjimasis prie kačiuko kokybės, jo dokumentų ar mūsų darbo stiliaus, iššaukiantis, karingas, neetiškas elgesys, psichiniai ar protiniai sutrikimai, rezervacija atšaukiama be išankstinio perspėjimo ir kačiukas parduodamas kitiems.

 

18. Veislynas pasilieka teisę apskritai neparduoti (arba neleisti rezervuotis) kačiuko konkrečiam asmeniui, nenurodydamas priežasties.

 

19. Jeigu jau kuris laikas svajojate apie Thai katinuką, stebite mūsų tinklapį ir pagaliau pamatote tokį kačiuką, kuris atitinka jūsų lūkesčius, mūsų patarimas: nedelskite – krepkitės ir rezervuokitės. Mat tinklapį stebite ne vien jūs, bet dar daugybė žmonių. Yra buvę nemažai atvejų, kai žmonės pagaliau kreipiasi, o jų nusižiūrėtas gražuolis vos prieš kelias minutes jau buvo rezervuotas kitų. Tuomet pasipila nusivylimo, apmaudo, apgailestavimo gaidos... Noras įsigyti Thai kačiuką turi pribręsti, tačiau kai tas noras ir galimybės įsigyti jau yra, pamatę tinkamą variantą, nedrožkite ilgo iešmo, nes kepsnį nusineš kiti. 

 

20. LAIKU atsiimti kačiuką iš veislyno. Kačiuko atsiėmimo laikas nurodomas bent dvi savaites iki kačiuko atsiėmimo datos. Jeigu negalite atsiimti laiku ir pageidaujate, kad kačiuką palaikytume mes, skaičiuojamas viešbučio mokestis. "Viešbutyje" kačiukas gali gyventi 2 savaites. Neatsiėmus per 2 savaites kačiukas parduodamas kitiems žmonėms, o rezervacijos įmoka negrąžinama.

 

21. Sutartu laiku atvažiuoti į veislyną parsivežti savo kačiuko. Kačiukas keliauja automobiliu specialioje dėžėje, skirtoje transportuoti gyvūnus. Tokią dėžę galima įsigyti gyvūnų prekių parduotuvėse. Labai gerai, jeigu šeimininkas parūpina (pasiūna) kelioninei dėžei užvalkalą, kadangi tajų kačiukai bijo šalčio, o iškeliauja į naujus namus po skiepų, taigi reikia pasirūpinti, kad jų kelionė būtų šilta. Jeigu neturite galimybės atvykti į veislyną patys, už atskirą mokestį kačiuką galime atvežti mes.

 

22. Kačiuko atsiėmimas iš veislyno – tai trumpa, 10-15 min. susitelkimo reikalaujanti procedūra: jūs pasirašote dokumentus ir grynais susimokate už kačiuką likusią sumą. Kačiuką atsiimti gali tik pats pirkėjas asmeniškai. Geriausia, kad kačiuko atsiėmimo metu pirkėjo maži vaikai nedalyvautų ir atsiimti kačiuko ateitų tik pirkėjas. 

 

23. Išsimokėtinai kačiukai neparduodami. T. y. atsiimant kačiuką, reikia susimokėti visą likusią sumą.

 

24. Kačiukai į užsienį neparduodami. Per krovinių vežėjus savo kačiukų į užsienį nesiunčiame.

 

25. Pagrindiniai reikmenys, kuriuos reikia įgyti kačiukui: draskyklė, tualetas, kraikas, transportavimo dėžė + užvalkalas, keli indeliai maistui ir vandeniui, sausas ir šlapias maistas (pagal veislyno rekomendaciją). 

 

26. Mes nesuteikiame galimybės kačiuką "pasimatuoti", t. y. nusipirkti, parsivežti namo, o po kurio laiko be jokio pagrindo grąžinti, atgaunat už jį sumokėtus pinigus. Kačiukas – ne drabužis ir ne daiktas, kurį būtų galima stumdyti pirmyn atgal. Jis – gyva būtybė, kurią dera priimti ir mylėti besąlygiškai, kaip savo šeimos narį.

 

     Nesvarbu, kad ir kiek laiko būtų praėję po kačiuko nusipirkimo – kelios dienos ar keleri metai – kačiuką galima grąžinti į veislyną, neatgaunat už jį sumokėtų pinigų. Po tokio pirkėjo poelgio mūsų lauktų nemenkas rūpestis ir darbas – surasti katinėliui naujus, tinkamus namus. 

 

Ko nereikia daryti...

 

1. Neskambinkite į veislyną, jeigu jūsų nedomina mūsų kačiukai, bet jums tiesiog nuobodu ir norite su kažkuo pasikalbėti. 

 

2. Nesikreipkite į veislyną, nesiprašykite atvažiuoti į mūsų namus, jei įtariate, kad sergate alergija gyvūnams arba serga kuris nors iš jūsų šeimos narių. Pirmiau išsitirkite pas alergologus, kad žinotumėte, ar jums apskritai galima turėti augintinį. Jeigu jums to neleidžia sveikata, neatimkite iš mūsų laiko. Deja, yra interesantų, kurie taip elgiasi: veržiasi į namus pažiūrėti kačiukų, atima brangų laiką pokalbiams, o paskui paaiškėja, kad jie (jų šeimos nariai) negali laikyti gyvūno, nes yra alergiški.

 

3. Nesikrepkite į mūsų veislyną, jeigu norite įsigyti katinėlį veisimui. Visi mūsų kačiukai Lietuvos ribose parduodami tik namams. Savo patinėlių kergimui nenuomojame. Kaip įsteigti Thai kačių veislyną, nekonsultuojame.

 

4. Nesikreipkite į veislyną (skambučiu ar FB, el. pašto žinute) anksčiau kaip  8 val. ryto ir vėliau kaip 22 val. vakaro.

 

5. Nesiteiraukite, ar mūsų katės "siamo" (šiuo klausimu yra pakankamai informacijos tinklapyje).

 

6. Neuždavinėkite klausimų, į kuriuos jau atsakyta tinklapyje, skyrelyje "Klausimai-atsakymai". Nesiteiraukite: "Ar dar turite...?" Mūsų tinklapis veikiantis ir nuolat atnaujinamas, visa informacija jame aktuali. Vos tik kačiukas rezervuojamas, jo nuotrauka išimama iš tinklapio ir skelbimų portalų. Jeigu kačiukas vis dar reklamuojamas, vadinasi, jį turime. 

 

7. Nusprendę įsigyti kačiuką, nesikreipkite į veislyną pernelyg anksti, pvz., pusę metų ar metai iki tos datos, kada norėtumėte parsivežti kačiuką į savo namus. Sekite tinklapio skyrelį "Parduodami kačiukai" ir kreipkitės tada, kai pamatysite konkretų rezervacijai išstatytą kačiuką, kurį norėtumėte įsigyti ir kurio parsivežimo laikas jums tinka.

 

Ir dar. Mums labai nepatinka intertesantai, kurie kreipiasi į mus, nes "labai nori" kačiuko ir "seniai apie tokį svajojo", bet, sulaukę pasiūlymo, čia pat atsitraukia ir sakosi nepirksiantys, nes... artėja vasara ir jiems reikės išvažiuoti į sodybą, todėl jie norintys atidėti kačiuko įsigijimą rudeniui. Tokie nuo oro priklausomi interesantai kačiuko iš mūsų neįsigis. Mat kačiukas jiems sezoninė prekė: vasarą trukdo, o žiemą tinka palinksminti. Jis jiems – žaislas, bet ne šeimos narys. Mes gi norime, kad kačiukus įsigytų žmonės, kuriems katinėlis bus draugas 20 metų – ir vasarą, ir žiemą. Taip, kaip šios katės yra mūsų draugės, šeimos narės ir neatskiriamos palydovės visais metų laikais, kiekvieną dieną, kiekvieną minutę. Jeigu į katinėlį žiūrite kaip į šeimos narį (o ne kaip į šaltojo sezono žaislą savo vaikui), jums turėtų būti visiškai nesvarbu, kokiu metų laiku jis atkeliaus į jūsų namus. Juk kai laukiatės kūdikio (šeimos nario), džiaugiatės jo giminu (atėjimu į šeimą) ir kai šalta, ir kai šilta, ir kai norisi keliauti, ir kai nesinori. 

 

8. Jeigu skyrelyje "Parduodami kačiukai" nematote tos lyties ir spalvos kačiuko, kokio norite, tiesiog laukite tol, kol pamatysite. Arba pakeiskite savo apsisprendimą ir įsigykite kitokios spalvos / lyties kačiuką. Mes nesuteikiame galimybės vienu metu užsisakyti kačiuko spalvą, lytį ir jo parsigabenimo į naujus namus datą. Kačiukas – ne tortas, kurį būtų galima iškepti gimtadieniui. Mes kuriame Thai kates tokias, kokios patinka mums patiems ir į pirkėjų užgaidas nesiorientuojame. Pirkėjai turi derintis prie mūsų pasiūlos. Norintiesiems įsigyti kačiuką siūlome rinktis iš to, kas yra, o ne užsakinėti tai, ko nėra, atmetant jau gimusius ir šeimininkų laukiančius kačiukus. Visi mūsų kačiukai gražūs ir geri!

 

9. Nepasakokite ilgų istorijų apie savo anksčiau turėtus katinus. Tai neturi nieko bendra su mūsų katėmis, mums tai visiškai neįdomu ir mes neturime laiko išklausinėti tas istorijas! 

 

10. Nepasakokite ilgų istorijų apie savo vaikus. Nepranešinėkite apie jų ligas (pvz., alergiją ar autizmą) ir emocijas, laukiant kačiuko. Nepranešinėkite, kada jūsų vaiko gimtadienis ir nespauskite mūsų parduoti kačiuką, kuris gimęs panašiu metu, teigdami, kad jūsų vaikas ir kačiukas "galės kartu švęsti gimtadienius", o iš tikrųjų norėdami kačiuką padovanoti vaikui gimimo dienos proga. Mes prieš tokį požiūrį, kad kačiukas būtų dovanojamas kaip gimtadienio dovana – žaisliukas vaikui! Neinformuokite mūsų apie savo šeimos planavimą, gimdymo datą, nesiųskite nėščiosios fotosesijos nuotraukų. Tokie atvejai pasitaiko. Mes nesame ginekologai, pediatrai, pedagogai, vaikų darželis, vaikų užimtumo centras, gimtadienių animatoriai, cirkas ar kita institucija, dirbanti vaikams ir su vaikais. Neraginkite mūsų greičiau parduoti kačiuką, greičiau atsiųsti nuotraukų ar dar kažką daryti greičiau, nes zirzia jūsų vaikas. Kačiuko gimimo ir auginimo proceso pagreitinti neįmanoma. Nuotraukos atsiunčiamos iš anksto nurodytomis datomis. Kai ateina metas atsiimti jums užaugintą kačiuką, nesiveskite pas mus būrio savo vaikų ir nesakykite, kad jie – būsimieji kačiuko šeimininkai. Tokios kalbos mus šiurpina. Kačiukas nėra žaislas vaikams. Ir pasirūpinti jo fiziniais ir emociniais poreikiais gali tik suaugęs asmuo.

 

11. Nesikreipkite į veislyną kupini abejonių, nežinodami, ko norite, ne nuotaikoj ar neigiamai nusiteikę. Klausimai, kurie prasideda "Ar NE..." (Ar NEsišeria, Ar NEliūdės, kai būsiu darbe, Ar NElipa užuolaidomis, Ar NEsirgs, Ar NEpabėgs, Ar NEsidrasko, Ar NEpridergs ir t. t.), rodo, jog NEsate pasirengę įsigyti naują šeimos narį ir jums dar NE laikas kreiptis į veislyną. Pirkėjo pozicija turi būti visiškai POZITYVI, jis turi degti troškimu įsigyti Thai kačiuką, būti tikras, kad jį mylės ir priims su džiaugsmu.

 

12. Nesiūlykite savo kainos. Kačiukų kainas nustatome mes.

 

13. Nereikalaukite iš veislyno dovanų ar kraitelio kačiukui. Pasitaiko įžūlių klientų, kurie tai daro atviru tekstu, primygtinai ir netgi konkrečiai nurodo, ką turime "pridėti" prie kačiuko, pvz., guolį, žaislų, maisto. Motyvuojama tuo, kad kiti veislynai suruošia kraitelį, taigi esą ir mes turėtume taip daryti. Kiekvienas veislynas dirba savaip, ir mes į kitų veisėjų manipuliacijas nesigiliname. Visa tai labai neetiška – ir naudoti didžiųjų prekybos tinklų darbo metodus, viliojant pirkėjus "dovanomis", kurių kaina įskaičiuota į pirkinio kainą, ir iš pirkėjų pusės reikalauti, kad ir mes kažką dovanotume, nes taip daro kiti. Taigi tramdykite savo apetitą "dykai" gauti inventorių kačiukui prižiūrėti ir tenkinkitės įsigiję puikų, su meile išveistą ir užaugintą draugą. 

 

14. Atvykę pas mus į namus, nefotografuokite mūsų namų interjero ir nefilmuokite jums atnešamo kačiuko. 

 

15. Nerašinėkite mums SMS žinučių. Mes jų neskaitome! Bendravimas vyksta telefonu, el. paštu arba Facebook Messengeriu.

 

16. Nevykite į veislyną, jeigu neplanuojate pirkti arba rezervuotis kačiuko, o tenorite papramogauti, pamatyti Wichien Maat kates ir pažaisti su jomis. Veislynas – ne zoologijos sodas, į kurį nusipirkus bilietą, galima ateiti ir praleisti laisvalaikį. Veislynas – tai mūsų namai!  Gerbkite mūsų laiką ir privatumą. Tie, kurie neketina įsigyti tajų kačiuko, pamatyti mūsų kates gyvai gali parodose – informacija apie parodas, kuriose dalyvausim, skelbiama tinklapio skyrelyje "Naujienos".

     Dėl kačiuko įsigijimo susitinkame ne su žiūrovais, o su apsisprendusiais pirkėjais!

 

17. Vos parsivežę kačiuką, dar tą patį vakarą nerašinėkite mums nerimo pilnų žinučių: "Kodėl kačiukas nevalgo, negeria ir nesituština?" Išlaukite bent dvi savaites, kol kačiukas apsipras naujoje aplinkoje.

 

18. Nekeiskite kačiuko vardo, kurį jam suteikė veisėjas. Pavadinę kilmingą kačiuką savo sugalvotu vardu, bent jau nepranešinėkite apie tai veisėjui ir viešuose pokalbiuose (pvz., FB grupėse) pristatykite kačiuką tikruoju, veislyne suteiktu vardu.