į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru  |  PL  |  de 
Naujuose namuose

Adastra Nectario 

 

 

Pirmoji katytė, iškeliavusi iš mūsų veislyno. Ją įsigijo p. Renata iš Vilniaus. Ši šeima Adastros labai troško ir kantriai laukė dar net negimusios, po to stebėjo jos vystymąsi, siunčiau jiems daug nuotraukų, bendravome, susirašinėjome, kol atėjo džiugi ir jaudinanti akimirka - Adastra iškeliavo į naujus namus.

Štai ką p. Renata rašė:

 

Adastra laikosi puikiai! Be galo mus džiugina savo žaismingumu, yra labai vikri ir mėgsta karstytis visur, kur tik įmanoma. Ir labai garsiai murkia :)

 

Adastrai sekasi puikiai, ji jau jaučiasi kaip namie - viskas išniukštinėta, turi mėgstamiausias vietas miegoti ir stebėti aplinką. 

 

Labai smagiai žaidžia - visur jos pilna. Negalim atsidžiaugti jos meilumu - vis ateina ant rankų.

 

 

 

 

Adonis Nectario 

 

 

Antras katinėlis, iškeliavęs iš mūsų veislyno. Apsigyveno jis Kaune, pas p. Jurgitą. Adonį p. Jurgita nusipirko jau ūgtelėjusį, 5 mėnesių, išauklėtą, visko išmokytą ir beprotiškai išsiilgusį, kad jį kas pagaliau išsirinktų. Anksčiau nieko nežinojusi apie tajų kates, naujoji šeimininkė Adoniu neatsidžiaugia:

 

Labai labai džiaugiamės jūsų Adoniuku, šiame gyvenimo etape tai pats geriausias sprendimas ir atradimas visai mūsų šeimai, mergaitė turi su kuom žaisti, aš ką palepinti ir su kuo gulėti kartu, vyras džiaugiasi už mus, kad laimingos abi, net ir jis pamilo. Jeigu vyro rūstų veidą įžiebia Donio išdaigos, tai yra puiku visiems, smagu ir džiugu.

 

Pats nuostabiausias Thai katinėlis mūsų namų džiaugsmas, meilė, šiluma, juokas, šypsena, gera nuotaika, emocija, be proto draugiškas svetimiems, meilus, nebijo šunų, protingas, supratingas, draugas ištikimas, laukiantis, išlydintis ir pasitinkantis, mėgstantis lipti ant pečių ir nugaros, mūsiškis nuo pat pirmos dienos pasirinko miegą lovoje kartu.

 

 

 

Bonaro Nectario

 

 

Iškeliavo gyventi į Vilnių, į gausią p. Ingos šeimą. Tris mažus vaikus auginanti moteris nuogąstavo - kad tik katinėlis būtų gero charakterio, kruopščiai rinkosi iš trijų brolių, daug klausinėjo apie kačiukų būdą, elgesį. 

Kai pagaliau Bono iškeliavo į naują šeimą, p. Inga rašė:

 

Bono jaučiasi puikiai, labai meilus, draugiškas su vaikais. Kas jį matė, visi žavisi juo. Jei ir būna daugiau žmonių svečiuose, eina bendrauti:), žaidžia, su svetimais elgiasi draugiškai. Turi savo miegojimo vietą mūsų miegamajame. Kiekvieną vakarą nueina į savo guolį ir išmiega visą naktį  :)
Tvarkingai nuo pat pradžių naudojasi dėže. Žodžiu, puikus kačiukas. Labai džiaugiamės juo.

 

 

 

 

Briliantas Nectario

 

 

Briliantui visada tikėjausi šeimos be kitų gyvūnų. Tai buvo labai orus katinėlis-karalius, trokštantis, kad visas dėmesys ir meilė atitektų tik jam vienam. Taip ir įvyko. Brilo išsirinko vilniečių pora ekspromtu, neplanavusi pirkti katino, bet apsilankiusi kačių parodoj ir... grįžusi namo su nauju šeimos nariu. Ponia Kristina, gražiai įsirengusi namus, taip pat nuogąstavo - kad tik kur nepradėtų... dergti. Bet ir šis nuogąstavimas buvo be reikalo.

Ponia Kristina katinuku patenkinta.

 

Labai juo džiaugiamės, nes labai švelnus, mielas, protingas, daug bendraujantis ir “kalbantis” katinėlis. Galvojom, kad labai liūdės, nes visą dieną vienas namie, bet panašu, kad visą dieną miega  :) . Gerai valgo ir namie nieko blogo nedaro. 

 

 

Botičelis Nectario

 

 

 

Botičeliui šeimininko ieškojom ilgokai. Jis ir parodoj pabuvojo Šiauliuose, o jo žmogaus kaip nėra, taip nėra. Du jo broliai iškeliavo į savo naująsias šeimas, o Botičelis liko su seserim Bermuda, kurią labai mylėjo, visur jie būdavo kartu. Ir štai vieną dieną pas mus apsilankė p. Darius iš Kėdainių su savo šeima. Žmonės atsivežė pintą krepšelį katinui įsisodinti. Pas mus tuo metu buvo laisvi trys katinėliai - Botičelis, Bermuda ir Caruso. Botičelis nieko nelaukęs šastelėjo į krepšį ir liko ten sėdėti - "pirkit mane!" Taip papirkęs pirkėjų širdis, jis ir iškeliavo į Kėdainius. O po pusvalandžio buvo nupirkta jo sesutė Bermuda - ji liko Kaune. 

 

Po kelių dienų naujieji Botičelio šeimininkai parašė:

 

Katinėlis jaučiasi gerai, visus džiugina savo išmintimi ir gerumu. Susipažįsta su mūsų šeimos draugais ir visus žavi savo mėlynomis akytėmis.

 

 

 

 

Bermuda Nectario

 

 

Bermuda liko gyventi Kaune, p. Rasos šeimoje, kur yra labai mylima ir akylai prižiūrima.

 

 

 

Cato Nectario

 

 

Katuką nusipirko p. Inesa iš Šalčininkų. Jų šeimoje jis greitai apsiprato, prigijo ir džiugina dvi p. Inesos 6 ir 9 metų dukras. 

Naujoji šeimininkė mums parašė:

 

Katukas jau priprato prie mūsų, kaip ir mes prie jo:) Labai šaunus, tiesa, mėgėjas pamiegoti  :) Dažniausiai dūksta vakarais arba ryte  :) 
Kiekvieną diena - atradimo diena, vis kažką naujo prigalvoja  :) Džiaugiamės, kad jį turime  :) 
Ačiū Jums!  

 

 

 

Capri Nectario

 

 

Kaprį įsigijo p. Inga iš Klaipėdos. Praradusi savo mylimą katiną, ji ieškojo naujo draugo, kuris užpildytų tuštumą, ir Kapris tapo kompresu ant šviežio netekties maudulio. Kaip gražiai p. Inga aprašė savo išgyvenimus:

 

Šiandien jau 9 dienos, kaip jis naujuose namuose ir jam jau dabar 4 mėnesiai. Mūsų namus pripažino iškart, vos peržengęs slenkstį - matyt, buvo tikrai likimo skirtas... Namuose atsiradusi gyvybė tikrai prasklaidė visas negandas... Įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio Kapriuką visi, net tie, kurie skeptiškai vertina katinų prieraišumą žmogui.
Katinėlis turi tris pagrindines "K" raideles - tai vardo CAPRI raidė sulietuvinta; gimė - Kaune; dabar gyvena Klaipėdoje.
Labai jaukus, daug murkiantis ir jau savus pripažįstantis. Kaip ir priklauso, valgom sočiai tris kartus per dieną, daug lakstom (ypač ryte ir vakare) ir, aišku, daug miegam. Vakarais ir rytais padeda Kapriukas pakloti lovą... Naktį miegame tik lovoje arčiau žmogaus (super)... Yra be galo mylimas, lepinamas.  Kai vyras grįžo iš kelionės namo, pačiom pirmom valandom įsitaisė tiesiai ant kaklo.Turi mėgiamą žaisliuką - barškantį peliuką... Nuo pirmų dienų daro tik dėžutėje viską ir yra be galo švarus - prausiasi tiek, kad net tampa šlapias. Labai paklusnus - užtenka griežčiau pasakyti žodį "negalima", ir Kapris puikiai tai suvokia. Tiesa, daug šneka, ypač jei jau ko nors nori. Beje, pastebėjau, kad Kapris kelia sau aukštus reikalavimus - jei kas nors nepavyksta, jis sumiaukia švelniai, bando dar kartą - jei nevyksta vėl, tai kartoja tol, kol padaro viską tobulai. Kadangi esu siuvėja, dabar turiu pagalbininką bei darbų kokybės tikrintoją :)

 

Iš tikrųjų - džiaugsmas, o ne katinas... Labai žingeidus ir greitai mokosi. Jau išmoko atnešti savo megiama pelytę, taip parodydamas, jog nori žaisti... Iš tikrųjų dar turi megstamą žaidimą - slėpynes: kai kada slepiasi jis, o kai kada aš... tokį žaidimą juk žaidžia ne kiekviena katė... mėgsta stebėt skalbimo mašiną ir šiandien susipažino su katžole... galima būtų pasakoti ir pasakoti... ačiū uz nuostabų šeimos narį - mūsų mylimuką, bučiuką...

 

Kaskart širdis džiaugiasi, kad radau Jus ir Jūsų veislyną... norėčiau Jus apkabint ir pakelt iki dangaus...

 

 

 

 

 

Caruso Nectario

 

 

 

Karuso iškeliavo į p. Ilmos namus Marijampolėje prieš pat šv. Kalėdas. Tai sūnaus dovana mamai, kuri gyvena viena ir labai norėjo tokio draugo. Pasak p. Ilmos, Karusiukas tapo jos namų siela...

 

 

 

 

Didro Nectario

 

 

Didro gyvena Rumšiškėse. Naujoji šeimininkė p. Renata jį apibūdino taip:

 

Apie charakterį - tiesiog tobulas katinas, negalėjome įsivaizduoti, kad tokių apskritai gali būti. Inteligentiškas, mielas, švelnus, protingas, tiesiog žmonių draugas. 

 

 

 

Erkiulis Nectario

 

 

 

Erkiulis - pirmasis chocolate point katinukas, gimęs Lietuvoje. Gyvena Vilniuje, vasaroja sodyboje.

"Padykęs, smalsus ir drąsus kovotojas" - taip Erkiulį apibūdina jo naujoji šeimininkė p. Elona.

 

 

Grito Nectario

 

 

Grito gyvena Anglijoje pas p. Titą ir yra labai mylimas.

 

 

 

 

Idris Didro Nectario

 

 

 

Idris iškeliavo į Šveicariją, į ponų Vilijos ir Vlado šeimą. Tai buvo ilgai lauktas katinukas ir, matyt, svarbus šeimai, nes p. Vladas, palikęs visus savo darbus, pats atskrido į Lietuvą jo parsigabenti.

 

Sulaukusi savo namuose kačiuko, p. Vilija rašė: 


Idris pasiekė šįryt savo naujus namus. Aišku, jam neramu ir baisu, bet elgiasi labai ramiai. 
Padėjome jo krepšį atsegtą prie radiatoriaus, kol kas jame jam ramiausia.
Jau pagaliau paėdė, netgi pažaidė su plunksna. Kol kas drąsiausiai reaguoja į mane, matyt, moteriškas balso tembras primena jus. Kai paglostom, jis tiesia nosytę, griūna ant šono, murkia, kojytėmis "masažą daro". Apėjo jau metro spinduliu savo krepšelį. Tikiu, kad viskas bus gerai. 
Per visas šeimas (mes, mano tėvai ir mano sesers šeima) esame matę nemažai katinų, bet niekada neturėjome veislinio, kalbant apie elgesį (net jei jam nedrąsu kol kas), tai pats geriausias katinas.
Ačiū labai, labai džiaugiamės. 

 

Kiek vėliau vėl gavau žinutę:


Na, labai labai šaunus tas Idris! Labai mielas, dabar labai išdykęs. Visiškai apsiprato per kokias 3-7dienas.
Dabar jau namų šeimininkas :) 
Labai tvarkingas katinas, gerai valgo, skaičiuojam pagal lenteles, bet prašo daugiau, jei neduodi lipa koja kaip medžiu :) lipa gaminant valgyt, vos ne į keptuvę pagatavas įšokti, tai saugom, kartais gamindami neleidžiam į virtuvę.
Myli (na, gerai toleruoja) vaikus :) mielai bendrauja.

Esam labai laimingi :) net patys to nežinojom, bet katino mums labai reikėjo. Vietoj telefono ar kiti prietaiso dabar aidi namuose vaikų juokas, kai Idris pasiunta arba po namus žaidžia futbolą su gilėmis :))

 

 


 

Kenzo Nectario

 

 

Kenzo gyvena Visagine ir turi draugą - Burmos katiną.

 

 

 

 

Krimo Nectario

 

 

Krimo - pirmas Thai katinukas, iškeliavęs ne į Lietuvos miestą, o į kaimą. 

Gyvena Joniškio rajone, turi namą, sodą, daug gryno oro ir jį mylinčią šeimą. Puikiai elgiasi su vaikais - švelniai globoja kūdikį ir yra žaidimų kompanionas vyresnėliui berniukui.

 

Naujieji šeimininkai Krimo atsiradimą šeimoje ir jį patį apibūdino taip:

 

Vakar į mano tėvų namus atkeliavo tajukas. Tėvai 14 metų augino siamo miksą, po jo išėjimo namie jiedviem trūko augintinio. Peržvelgė prieglaudas, paskui tėčiui užkliuvo tajukai. Aprašymą skaitant, akyse stovėjo buvęs katinas, todėl apsisprendė, kad nori ir turi galimybes auginti veislinį katiną. Vakar vėlai vakare naujus namus pasiekė Krymas iš veislyno Nectario.lt . Namie kol kas krikštynų nebuvo, bet tėvai laimingi, lyg susilaukę ketvirto vaiko :) o mes laimingi, matydami laimingus tėvus :)

 

Koks fantastinis vaikis! Drąsus, su savo nuomone, kalbantis ir tooooks linksmas! Šitas katinas pusiau šuo - žaislus neša ir prašo numest, su vaikais siaučia :) nerealus! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadrilis Nectario

 

 

Kadrilis nukeliavo į Švediją, į p. Levutės šeimą, kur gražiai linksmina du mažus vaikus.

 

 

 

Karmen Nectario

 

 

Karmen įsigijo p. Violeta iš Vilniaus. Štai kaip ji apibūdino naująją šeimos narę:

 

Ji yra tiesiog nuostabi, aš dar niekada nemačiau tokio nuostabaus charakterio kačių... Ji taip ir liko labai aktyvi išdykėlė, kuri žaidžia su vaikais, pati kviečia juos žaisti, dalyvauja visuose žaidimuose su mašinytėmis - apverstas suka kaip spinerį... Ji yra labai smalsi - kur tik nebuvo... O jeigu kažko negali pasiekti, prašosi pagalbos. Kitty mėgsta vandienį... Prašo atsukti čiaupą ir toliau jau pati priimineja "dušą", turi nuosavą rakšluostį:) Per savo meilę vandeniui, buvo įkritusi į unitazą, tada jau turėjom išmaudyti ją patys..:). Mūsų mergytė moka pamerkti akį... O kai vaikams būna liūdna, ateina, pabučiuoja, apmurkia juos... Ji tiesiog negali būti viena, visada seka iš paskos ir būtinai turi atsigulti ant kelių...
Apie mūsų mergytę galima daug pasakoti... apie intelektą, meilumą ir t.t... bet šitie bruožai, kiek skaitau, būdingi visai nuostabiai tajų veislei, taigi taupysiu Jūsų laiką:). Dar tik pridursiu, kad visi mūsų draugai įsimylėjo Kitusią, fotografuojasi kartu, žaidžia....nors patys yra kačių šeimininkai. Tiesiog su jų augintiniais neįmanoma taip puikiai praleisti laiką... 

Jolanta, noriu padėkoti Jums ir Jūsų vyrui už tai, kad atvežėte į Lietuvą šią nuostabią veislę ir rūpinatės ja, ir dirbate jos labui! 

Tarp kitko..man padarė didelį įspūdį, kai apsilankėm pas Jus, Kaune, ne tik gražus, švarus namas, bet labiausiai Jūsų meilė katėms bei rūpestingumas!

 

 

 

 

 

 

Largo Nectario

 

 

 

Largo gyvena Šiauliuose, p. Edvardo šeimoje. Štai kokį atsilepimą apie Largo parašė jo šeimininkas:

 

Largo yra labai išdykęs katinėlis. Bet jo meilumas ir noras būti visada, v i s a d a kartu atperka viską. Visai nesvarbu, ką tu veiki - ar valgai, ar miegi, jis nuolat šalia. Išeinant visada atsisveikins garsiu kniaukimu ir šuoliu ant krūtinės. Jis geriausias mūsų šeimos žaidimų draugas. Ir mums, ir vaikams jis teikia daug džiaugsmo. Ačiū Jums už tokį šaunų katinėlį! Tai buvo geriausias sprendimas įsigyti šios veislės katinuką.

 

 

 

Jeigu jums įdomu, kaip gyvena mūsų katinėliai naujose šeimose, ir norėtumėte sužinoti daugiau istorijų bei paskaityti atsiliepimų iš pirmų lūpų, pažiūrėti nuotraukas bei video, junkitės į mūsų grupę nektariukai.lt Facebooke!